Biuro architektoniczne i projektowanie wnętrz

NOWAFORMA ARCHITEKTURA to istniejące od 2007 roku biuro architektoniczne, którego pracownicy systematycznie udoskonalają i poszerzają wiedzę i umiejętności zdobyte w najbardziej prestiżowych i renomowanych firmach na terenie całego kraju(B2 Studio, Atelier AK, Studio Formy). W naszej codziennej pracy łączymy śmiałą formę i sprawdzone rozwiązania technologiczne. Nasza firma działa na terenie województwa małopolskiego i śląskiego w rejonach Krakowa, Katowic i Bielska-Białej.
 
Tworzymy przestrzenie publiczne i prywatne. Każdy z naszych projektów dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta oraz otoczenia, w którym zostanie zrealizowany. Zależy nam na stworzeniu koherentnej całości, która idealnie wkomponuje się we wszystkie stawiane przed nią oczekiwania (funkcjonalne i estetyczne). Nie boimy się najbardziej radykalnych i śmiałych rozwiązań. Jesteśmy zdania, że materia stworzona jest po to, byśmy naginali ją do naszych marzeń i jeśli tylko posiadamy narzędzia by podołać temu zadaniu, na pewno się go podejmiemy. Mamy nadzieję, że wszystkie stworzone przez nas projekty i ich realizacje staną się zarzewiem dla kolejnych poszukiwań i prób przezwyciężenia własnych ograniczeń.
 
Jesteśmy obecni i pozostajemy czujni na każdym etapie realizacji zlecenia. Chcemy aby nasza wizja została precyzyjnie i sumiennie zrealizowana. Nasi architekci pomogą Państwu zrealizować inwestycję budowlaną od A do Z, począwszy od stworzenia projektu nieruchomości, po przez nadzorowanie budowy, aż po zaprojektowanie wystroju wnętrz. Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz istniejących już nieruchomości jak np. mieszkań czy biur.
 
Oferta
 
- kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych
- wybór najlepszej lokalizacji/nieruchomości pod inwestycję
- załatwienie wszystkich niezbędnych formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę
- realizacja wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych
- tworzenie innowacyjnych koncepcji architektonicznych
- tworzenie unikalnych projektów przebudowy, modernizacji i adaptacji rozmaitego typu obiektów
- tworzenie projektów obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, industrialnych
- projektowanie całych kompleksów urbanistycznych i małych form architektonicznych
- wybór odpowiedniej kolorystyki elewacji, tworzenie projektów iluminacji obiektów
- zmiana specyfikacji budynków
- inwentaryzacje
- modernizacja systemu ogrzewania i wentylacji wraz z audytem odbiorczym
- przystosowanie obiektów katalogowych do codziennego użytku
- przygotowanie wizualizacji i animacji
 
NOWAFORMA - projektowanie wnętrz, architektura, nieruchomości | 2011 | Wszelkie prawa zastrzeżone