Projektowanie wnętrz - najlepsze aranżacje.

Krakowska firma NOWAFORMA WNĘTRZA to autorski projekt Agnieszki Bednarczyk-Mleczko i Rafała Mleczko. Już dziesięć lat udoskonalamy nasz sposób pracy, wciąż weryfikujemy zestaw używanych materiałów i technik, by tworzyć trwałe i doskonale dostosowane do oczekiwań naszych klientów projekty i realizacje. Aranżujemy wnętrza prywatne (mieszkania, apartamenty, lofty, domy, posiadłości etc.), publiczne i komercyjne (restauracje, urzędy, sklepy, biura etc.)

Tworząc projekt wnętrz np. biur lub mieszkań, staramy się dostosować go do charakteru klienta, jego potrzeb i oczekiwań. Wszystkie nasze aranżacje są przystosowane do warunków lokalowych, charakteru całego budynku, mieszkania lub biura. W zależności od wymagań zastosujemy ultranowoczesne rozwiązania wzornicze i architektoniczne, lub bardziej tradycyjnie, powszechnie doceniane i akceptowane.

Wszystkie nasze prace realizowane są w zakresie projektowania i nadzoru autorskiego. Każdy z naszych klientów może liczyć na kompleksową pomoc i poradę w czasie trwania prac remontowych i inwestycyjnych – wykonanie projektu, nadzór nad jego prawidłowym wykonaniem, doradztwo w wyborze najbardziej odpowiednich materiałów i produktów. Niemniej, nasza praca może ograniczać się jedynie do stworzenia projektu, szkicu, wizualizacji, udzielenia odpowiedniej porady.

Tworzenie pięknych i funkcjonalnych pomieszczeń jest naszą pasją. Jesteśmy architektami wnętrz, którzy wierzą, że zmieniając wnętrze możemy wpłynąć na czyjeś życie, przyczynić się do jego sukcesu lub poprawy samopoczucia. Chcemy, aby tworzone przez nas projekty inspirowały tych wszystkich, którzy się z nimi zetkną, aby były częścią wciąż rozwijającego się łańcucha wzajemnych oddziaływań. Jednocześnie zależy nam na tym, by odzwierciedlały osobowości i pasje tych wszystkich, którzy będą z nich korzystać. By stanowiły doskonałe tło dla ich życia codziennego lub pracy, by stały się rzeczywistą wizytówką, potwierdzającą skuteczność i solidność firmy.

Działamy na terenie południowej Polski: w Małopolsce, na Śląsku, Dolnym Śląsku, Podkarpaciu, w województwie Świętokrzyskim i Opolskim. Nasze projekty wnętrz dla np. mieszkań lub biur realizowaliśmy m.in.: w Krakowie, Katowicach i Bielsku-Białej, Warszawie, Zakopanem, Poznaniu.

Zapraszamy do współpracy.

Współpraca

NOWAFORMA - projektowanie wnętrz, architektura, nieruchomości | 2011 | Wszelkie prawa zastrzeżone